Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Nekem van egy 16 GB-os pendriv...

Nekem van egy 16 GB-os pendrivem, amit ha bedugok a gépbe ki írja h formázzam le, amint formáznám ki írja h a windows nem tudta befejezni a formázást!?

Figyelt kérdés
2015. szept. 15. 23:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Milyen windows? Mire akarod formázni? Pl. XP nem tud pendrive-ot ntfs-re formázni alapból.

Máshol működik a pendrive? Volt már teleírva?

2015. szept. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 gergoap ***** válasza:
Pendrive-ot Fat32-re kell formázni, nem NTFS-re! Ugyanígy a memóriakártyákat is.
2015. szept. 16. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Win7 ről van szó, és ha vissza állítom alapértelmezésre akkor sem tudja formázni
2015. szept. 16. 07:29
 4/7 A kérdező kommentje:
Máshol sem működik, másik gépen is a formázást ajánlja
2015. szept. 16. 07:34
 5/7 anonim ***** válasza:

Akkor valószínűleg rossz.

Nem KELL fat32-re formázni. Nagyobb fájlokat csak az ntfs kezel vagy az exfat, de pl. nekem a tévé csak az ntfs-t viszi, úgyhogy ntfs-re formáztam.

2015. szept. 16. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 gergoap ***** válasza:

Ez érdekes, amit írsz, ilyennel még nem találkoztam! A PC alapból FAT-re akarja formázni és eddíg én mindig így is csináltam, semmi gondom nem volt. A TV úgy látszik kicsit máshogy működik.

Találtam egy hasznosat:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__7..

2015. szept. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__2..


Ugyanez a problémám, csak az a gond, hogy már a linkelt progi nem működik :S

2015. szept. 17. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!