Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Tv-t szeretnék venni de nem...

Tv-t szeretnék venni de nem tudom eldönteni melyiket vegyem meg! Van valaki aki jártas ezekben a dolgokban?

Figyelt kérdés

Az 100%,hogy Sony tvt vennék mert azoknak a képe álomszép és a samsungnak is a képminősége talán 1.5 szer ilyen drága tvknél mutatkozik meg .. de az is csak az U-hdknél és persze jóval borsosabb áron ... remélem megjeleníti így egyben is de van 4db tv amit kinéztem magamnak 139cmes :)


[link]


ezekről tudna valaki véleményt mondani melyiknek lehet mégis a legszebb képe testek alapján .. :) mert én ezekhez nem nagyon értek és a környéken nincs műszaki bolt ahol forgalmaznának ilyen tv-t .. :\ csak az eurinics de ott csak a SONY KDL50W755CBAEP Android TV volt ami 127cm ugye .. hát annak álomszép képe van :) ott beleszerettem ahogy volt de azért azon a 30 ezren nem fogok spórolni szóval 139cmeset akarok venni ugye attól ,hogy 12cm el nagyobb a kép nem lesz rondább 1 tvnek ugye ? a színek ugyan úgy olyan élénkek maradnak stb mint a 127esnél ? :O azért belinkelem 1esével is hátha nem jeleníti meg az összehasonlítást a válaszokat nagyon szépen köszönöm! :)


[link]


[link]


[link]


[link]


2015. szept. 16. 15:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Hogy a boltban milyen a kepe az teljesen irrelevans, ott bolti uzemmodban megy a teve, ha azt otthon akarnak beallitani kiegne a szemed.


Ezek also kategorias LCD-Tv-k, csodat nem szabad varni. ha a teszt szerint jo, es neked tetszik vedd meg.


(megjegyzem az elenk szineknek nem sok koze van a valosaghoz)

2015. szept. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
azt mondta a csávó a boltban ,hogy 80%on van a fényerő :) a boltban .. most ezt itthon 3.5-4merről nézem nem fog kiégni a szemem:) és Full HDben letöltöm a filmeket stb dolgokat azért biztos ,hogy ugyan ilyen szép maradna a képminősége ..
2015. szept. 16. 15:51
 3/7 anonim ***** válasza:

"azt mondta a csávó a boltban ,hogy 80%on van a fényerő :) a boltban ."


A boltban az elso bekapcsolas utan bemutato modba rakjak a teveket, eleve sokkal harsanyabb, eroteljesebb az egesz kep, pont hogy jol atverjek a vasarlot. A normal, nezheto, termeszetes kephez semmi koze az egvilagon.


Otthon nem tekered fel normalis tevenel a fenyerot 80%-ra. Az LCD amuyg is eleg xar, nincs normalis feketeje, ha feltekered a fenyerot meg vacakabb lesz.

2015. szept. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ha még gyártanának plazma tvt vagy lehetne kapni valahol még biztos nem led tvt vennék .. de miven már se nem gyártanak és kapni sem lehet ez eléggé nehéz kivitelezni :\ és azért 300ezer Ft-os tv nem hinném ,hogy alsó kategóriás lenne amiknek a leggyengébb a képminősége meg ha a boltban van olyan mód ,hogy "bemutató" beviszek egy pendrivet rá köttetem a csávóval a tv-re aztán ha úgy is olyan képet sugároz mint azelőtt akkor csak van már egy kis valóság alapja annak a képminőségnek :)
2015. szept. 16. 16:06
 5/7 anonim ***** válasza:

Igy van, manapsag csak szar LCD-t lehet venni.


Nezd meg a Sony-nak mennyibe kerulnek a jobb tevei, nem 1000 euroba.... Ez az also kategoria felso hatara.


De ahogy irtam, ha a tesztben azt irjak hogy jo, akkor megveheted.


En ugy vettem a tevemet hogy elotte nem is lattam bekapcsolva, viszont a tesztek aradoztak rola. Nem is csalodtam.

2015. szept. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És milyen Tvd van ha szabad kérdezni ? :) el tudnád linkelni esetleg ?
2015. szept. 16. 16:30
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy Panasonic VT60asom van, 65 colos.
2015. szept. 17. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!