Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Kié ez a telefonszám?

Kié ez a telefonszám?

Figyelt kérdés
+3613000000?Reggel óta hívogat,de nem vettem fel,nehogy valami kamus szám legyen,ami után fizethetek.Meg furcsa is nekem...Neten nem találtam meg kihez,mihez tartozik.

2015. szept. 18. 11:15
 1/5 anonim ***** válasza:

2014 02. 28. Felhívtam, (természetesen feltöltős számról :D) és a K&H telecenter jelentkezett be. Bár a neten más szám van megadva a K&H telecenternek.


[link]

2015. szept. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Koplárovics Béci ***** válasza:
Még mindig nincs olyan telfonszám, ami esetén azért fizetnél, hogy fogadsz egy hívást. Ez igaz magyar, és külföldi szám esetében is.
2015. szept. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nehéz lesz az emberek tudatából ezeket a marhaságokat kiirtani, hogy hívnak az én fizetek.


A másik ilyen a roaming. Azt bírom amikor ott is megmagyarázzák, hogy a belföldön levö hívó is fizet, meg a roamingoló is.

Azt kell megjegyezni, hogy mindig az fizet felárat, aki roamingol. Nem vagyok köteles tudni hogy ö külföldön van, ezért neki számlázzák a többletet ha én hívom.

Ha ö hív engem akkor szintén ö fizeti, és nekem nem jön semmi plusz.

2015. szept. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Hát van ennél hülyébb?
2015. szept. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az 1.válaszát köszönöm.A többiek is kaptak jutalmat.És igen,ban ennél hülyébb...mondjuk te a 8%-os hasznos válaszaiddal.
2015. szept. 18. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!