Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » HP Elitebook 8460P mik a...

HP Elitebook 8460P mik a véleményeitek? Többi lennt:

Figyelt kérdés
Nagyon fontos: lehet hozzá wacom intuos tapipadot csatlakoztatni? Sajnos nagyon nem értek ehhez... Főleg ugye rajzolásra meg netezésre kéne, de nem tudom hogy elbírna e mondjuk egy assassins creed III-at, azzal is szívesen játszanék rajta de ez már csak hab lenne a tortán... Köszönöm ha válaszoltok!!!!!! :)

2015. szept. 19. 15:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha a Wacom tábla usb-n keresztól csatlakozik, akkor hozzá tudod csatlakoztatni, a gép jó minőségű üzleti gép, játékra viszont nem jó, 200ezer alatt nincs játékos laptop
2015. szept. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!! Egen, usb-ről csinálnám csak a gépigény miatt kérdeztem hogy elbirja e ^^ Annyit meg nem ér meg nekem a játék xD Köszi!
2015. szept. 19. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!