Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen számológéppel tudnék...

Névtelenül nevű kérdése:

Milyen számológéppel tudnék puskázni?

Figyelt kérdés

Olyan számológépet keresek, ami megfelel az alábbi feltételeknek:

Grafikus

Programozható

Windows 7, 8, 8.1 - es géppel képes kommunikálni

Nem látszik rajta, hogy mit tud

Számítógépen szöveget tudok szerkeszteni, és rajta tárolni

Max 12000 ft. -ig


Célom, hogy általam kidolgozott feladatokat kidolgozással együtt feltűnésmentesen tudjak tárolni rajta.


A régi gépem nem tud kommunikálni modern pécékkel, az egy casio sfx9800.


Tapasztaltak válaszát várom, köszönöm.



2015. szept. 19. 22:25
 1/10 anonim ***** válasza:
27%
Inkább tanulj, hülyegyerek
2015. szept. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha már matek:

A felsorolt halmazok metszete üres.

Voltaképpen valamilyen windows-os tabletet írtál körül, de a 12 ezer egy csöppet alul van méretezve.


De meg mi az, hogy feltűnésmentesen?

AZ első pillantásra látszik egy eszközön, hogy nem sima iskolai számológép!

2015. szept. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%

Nem tudom ki és miért pontozott le (de van egy érzésem, higy a kérdező volt)


De azt negsúgom neked, hogy sokkal több hasznodra válik a szorgalom és a tanulás, mint a lzstaság és a puskázás


Első voltam

2015. szept. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Kedves válaszolók!


42 éves, 3 gyerekes családapa vagyok, és egyetemre járok levelezőn. A felsorolt halmaz nem üres, több grafikus számológép is kapható az ebayen ezen az áron, csak nincs tapasztalatom, melyik kommunikál pc-vel könnyedén.

Bizonyára ti is tudjátok, hogy sokszor nincs értelme valamit megtanulni. Nekünk is vannak ilyen tárgyaink, ezért kell a segítség. Nem kezdhetek el összevásárolni számológépeket vaktában, aztán vagy kommunikál a laptoppal, vagy nem, kell valaki, akinek már van "működő" tapasztalata.

Szeretném kérni, hogy udvariasan és nyitottan álljunk egymáshoz, mert nem lehet tudni, ki kérdez, vagy hogy milyen ember.

Továbbra is várom a válaszokat, üdv. :)

2015. szept. 20. 10:11
 5/10 Tom Benko ***** válasza:
100%

"sokszor nincs értelme valamit megtanulni" Konkrétan? Remélem, a gyerekeknek ezt nem adod elő!

Mondjuk első körben mondd meg, melyiket választod, aztán arról majd kapsz véleményt. Vagy akár a google is kedves tud lenni, mondjuk beírod, hogy <típus> manual.

2015. szept. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
12000 határig nem tudik ilyet!
2015. szept. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Például a Casio fx 9750G plus. Ez benne van az árban, de nem tudom, hogy csak "rajta" tudok karaktereket is tartalmazó sorokat bevinni, vagy gépen is?

És nem is csillivilli, semmi lcd screen meg ilyenek.

De az ebayen több más típus van még, sokszor 3-4000 forintos áron, bárki rákereshet.

2015. szept. 20. 11:27
 8/10 A kérdező kommentje:
Érdekes, most látom, hogy magyarországon a casio fx-9750ii 40'000 körül van, a casio honlapján 50 dollár alatt, az ebayen használtan 9000. Már értem, miért írta valaki, hogy ebben az árban nem tud....
2015. szept. 20. 11:46
 9/10 Viktor333 válasza:
Találtál valamilyat? Engem is édekelne
2019. máj. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2019. máj. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!