Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről az óráról?

Mit gondoltok erről az óráról?

Figyelt kérdés

15 éves fiú vagyok és születésnapomra szeretnék egy jó órát. Nem túlzás egy ilyen óra ilyen fiatalon? Mennyire jó a minősége?

[link]



2015. szept. 20. 09:45
 1/3 anonim válasza:
sztem jól néz ki, csak nm lehet túl olcsó. 16/l
2015. szept. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ennyiért inkább ORIENT: [link]


Főleg: [link]

2015. szept. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Itt 75 ezer. Nekem ez az óra sok lenne, mármint teli van olyan szolgáltatásokkal, amikkel a vásárlás után elszórakoznék, de utána a büdös életbe nem használnék. Ha számodra elengedhetetlen a karórában az iránytű, a hőmérő, és ezekért a plusszokért fizetnek is, és örömmel viselsz egy viszonylag nagy és nehéz órát, akkor rajta. Ez persze csak az én véleményem, én jobban szeretem az átlátható, jól leolvasható számlapokat is, mint a fentebbi Orient. Egy automata óra viszont némileg felelős felhaszálást kíván :)

2015. szept. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!