Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Autó Erősítő sípolás! Van egy...

Fear1991 kérdése:

Autó Erősítő sípolás! Van egy Hifonics Cronos monoblock őrösítőm aksiról adok neki + meg - remotot is rákötök egy mélysugárzót és valamiért sípol pedig még rca kábelt se dugtam rá! Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

#erősítő #Hifonics #autó erösítő hiba
2015. szept. 26. 20:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne akksiról adj neki --t, hanem a testet kösd a hátsó biztonsági öv csavarjához. Ha ez sem segít, vastagabb kábelt használj és jól szigeteltet.
2015. szept. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 dirtboy ***** válasza:

ne vágd rövidebbre a testet hogy úgy csinál mint az első mondta,teljesen jó ha aksi negatívról húzod a negatívot nem kasztniról.

amiatt biztos nem sípol hogy onnét húztad.

hogy mi sípol benne nem tudom,műszerésszel kéne megnézetni.

biztos nem kábel szedi össze a zajt mert akkor hangszóróból hallani vissza ott is frekvencia miatt magas sugárzóból,mélynyomóból úgy nevezett generátor zajt nem hallasz mert az nem sugároz olyan frekin.

2015. szept. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
bocsi nem írtam le rendesen :( a mélysugárzóbol hallom a sípolást halkan úgy hogy nincs rca rádugva
2015. szept. 27. 19:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Az simán lehet generátorzaj, csak értelmezni kellett volna előtte a kérdést.
2015. szept. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!