Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Nagyon nagy baj, ha clares-es...

Nagyon nagy baj, ha clares-es nem vízálló órára rácsöppen kézmosásnál egy kis víz?

Figyelt kérdés

2015. szept. 27. 17:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi az a "clares"?
2015. szept. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Oh, bocsánat bocsánat elírtam. Claire's-re gondoltam, bocsánat.
2015. szept. 27. 18:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nem ázott be, akkor nincs gond. Vedd le a hátlapját és meglátod. De miért jó neked nem vízálló órában kezet mosni?
2015. szept. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát nem akarom minden kézmosásnál levenni. Még nincs meg csak gondolkozom rajta, hogy legyen e, és ha minden kézmosásnál le kell venni az fárasztó..
2015. szept. 27. 18:14
 5/6 anonim ***** válasza:
értem. Nem olyan nagy baj - de azért arra is gondolj, hogy akár egy vihar is elkaphat, akkor is éri víz az órát. Ma már szerintem nem éri meg olyan órát venni, ami legalább nem cseppálló.
2015. szept. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, az igaz. Köszi :))
2015. szept. 27. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!