Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Megvettem a BF4-et (BattleFiel...

Megvettem a BF4-et (BattleField 4) Originra. Letöltöttem és el akarnám indítani. Erre behoz egy internetes oldalt. Ott beregisztráltam. Most mit csináljak? Hogyan tudom elindítani a játékot?

Figyelt kérdés

2015. okt. 5. 14:37
1 2
 1/11 kelly71 válasza:
Van egy fejléc,Ott kiválaszthatod,hogy offline játszol (campaign),vagy online (multiplayer)
2015. okt. 6. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Először vidd végig a kampányt, hogy ráérezz a hangulatra és lássad a grafika képességeit.


Aztán jöhet a lényeg, a multiplayer! Multiban sokkal nagyobb a játék gépigénye, ezért a grafikát érdemes low-ra állítani. Akkor a legmagasabb az fps. A bf4 az elődjéhez hasonlóan low grafikán is brutál jól néz ki!


Próbálj minél alacsonyabb ping-es szerverre csatlakozni, de legalábbis a ping max. 80 legyen, de inkább max 40-50.


Még valami. A bf4 nehezebb, mint a bf3 a sok tereptárgy és főleg a sűrűbb növényzet miatt. Az elején a szerver keresőben írjad be hogy a szerver nevében szerepeljen a "noob", (vagyis kezdő, ügyetlen, béna) szócska, és akkor nagyobb eséllyel dob olyan szervereket, ahonnan ki vannak tiltva a 140-es szintű profik!

2015. okt. 6. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Oké addig megvan. Rákattolok a Campaign-ra és ott egy videó. Alatta meg, hogy vegyem meg a játékot. És most? (Bocsánat, biztos valami idiótának nézek ki, hogy még ezt se tudom...)
2015. okt. 6. 16:52
 4/11 anonim válasza:
reggel készítek egy videót és feltöltöm.
2015. okt. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Óhhh! Köszi Szépen!
2015. okt. 7. 17:05
 6/11 anonim válasza:
2015. okt. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
NA!!! Ha szerverre akarok csatlakozni azt írja, hogy "soldiers"-t kell csinálnom. Most az lenne a kérdésem, hogy katonát hogyan tudok csinálni?
2015. okt. 14. 16:15
 8/11 anonim válasza:
Én ilyesmire nem emlékszem, biztos hogy azt írja? Másold már be ide azt a mondatot.
2015. okt. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
"You need a soldier to join this server." és a join gomb is olyan, mintha belenne nyomódva.
2015. okt. 15. 15:03
 10/11 A kérdező kommentje:
Egyébként nem olyan fontos, Tescoban vettük 2500 Ft-ért... :D
2015. okt. 15. 15:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!