Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Q&Q órákról van valakinek...

Q&Q órákról van valakinek véleménye, tapasztalata velük?

Figyelt kérdés

2015. okt. 7. 18:03
 1/8 A kérdező kommentje:
Pl. pontosság, megbízhatóság, mennyire strapabírók... ilyesmi szempontok érdekelnének.
2015. okt. 7. 18:08
 2/8 Zzzoli ***** válasza:
Alsó kategória gagyi, akárcsak a Casiónál, amikor pengeted a húszezreseket érte, minőséget kapsz minden téren.
2015. okt. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Pontos, mint minden kvarcóra.

Egyébként egy olcsó divattermék. Olcsó anyagok, igénytelen összeszerelés. Gyakorlatilag órában az alsó kategória legalja.

Nem strapabíró, a legtöbb típusa csak cseppálló, nem zafír-üveges.

Viszont olcsó. Olyan árban adják, hogy komolyabb órákhoz szíjat nem kapsz annyiért.

Tipikusan egy eldobható óra. Gyereknek jó, vagy a többi óra mellé alkalmi órának.

2015. okt. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az enyémet 5000-ért vettem. Már egy ideje nem hordom, nincs rá szükségem.

De pl. az eleme 3/4 évet kibírt. Kb. 2-3 havonta kapott egy földreejtést és + kb. hetente egy falhoznyomást.

Én meg voltam/vagyok vele elégedve.


Testvéremnek is ilyenje van/volt. Az első órája 4-5 évet bírt ki, bár nem tudom milyen körülmények között. A mostanit 1-1,5 éve viseli. Kicsit karcos (bár, a tesómnak a munkája asztalosság, szóval érthető).

Azon túl... a tesóm barátnőjének is ilyenje volt. Ha jól tudom 1 év után elhagyta (bőr szíja volt).

2015. okt. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Csak azért a kérdés, mert nekem van egy acéltokozású, fémcsatos Q&Q-m, és érdekelt, jó márka e, bírja e a külső behatásokat, pontos e, stb... vagy megéri egy drágábbra beruházni ha lesz alkalmam, egy másik márkafajtából...
2015. okt. 7. 18:36
 6/8 anonim ***** válasza:

"van egy acéltokozású, fémcsatos"

Ebből semmi sem lehet megtudni, pont ez igaz egy Rolexre is :)


Ha Superior, azok korrekt órák, abban a szériában egész meglepő krumplik is vannak.

2015. okt. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

[link]


Jogos, itt az óra.

2015. okt. 7. 19:26
 8/8 A kérdező kommentje:
Talán tud valaki mondani valamit egy ilyen/ilyesmi Q&Q termékről...:P
2015. okt. 7. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!