Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Win xp - Az AVG virusirtó...

Win xp - Az AVG virusirtó programot hogyan tudnám törölni véglegesen?

Figyelt kérdés
A "Programok telepítése/törlése" alkalmazásával nem tudtam törölni, így a RevoUninstall-al töröltem a programok közül de a tálcán ott maradt és meg is nyílik az AVG. Tehát csak ott van a gépen, nem tudtam teljesen megszabadulni tőle. Mi itt a teendő?
2015. okt. 12. 16:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer nekem is sikerült - még az XP-mre - beszerezni egy olyan AVG-t, amit nem lehetett uninstallálni. Azt hiszem, akkor a Special Uninstaller segített. (Aztán később ebből a SU-ből is volt egy olyanom, amit nem lehetett letörölni. :)


Nem tudom, segít-e, de ha emléxel, honnan töltötted le anno, most töltsd le máshonnan, másik változatban, és telepítsd rá a mostanira. Lehet, hogy annál már menni fog a saját uninstall.

(Amúgy én a CCleaner segítségével indítom az uninstallokat.)

2015. okt. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

saját, speciális eltávolítójával!?

erről az oldalról letöltheted, az XP verziót kiválasztva.

[link]

2015. okt. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]


ezt töltsd le, majd rendszergazdai joggal futtasd!

ha nem menne normál módban, Windows csökkentett módban indítva, futtasd!

2015. okt. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hálás köszönet mindhármatoknak a gyors segítségért. A törlés megoldódott, mégegyszer köszönet a jó tanácsokért.
2015. okt. 12. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!