Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért lett kevesebb pénz a...

Miért lett kevesebb pénz a mobilomon, mint amennyit ráraktam?

Figyelt kérdés
Ma életemben először feltöltöttem online a mobilomra 1500ft összeget, de miután kaptam két sms-t amik azt írták, h 1500 lett feltöltve és most 1514ft-om van, lekértem az egyenlegemet és azt írta, h 814ft van rajta. Nincs se mobilnetem se bármi másom, ami miatt leszedné a pénzt. Eddig, amikor apám töltötte fel a kártyámat, a rendes összeg érkezett meg. Kezelési költségnek kicsit sok lenne.:/ Ha tudjátok, mi a baj, kérlek ne hordjatok el mindennek. Ilyen dolgokban még tudatlan vagyok! Köszönöm!:)

2015. okt. 14. 19:56
 1/2 anonim ***** válasza:

A telefonszámoddal beregisztrálsz a szolgáltató weblapjára és átnézed a ki-bekapcsolt szolgáltatásokat.

vagy

Felhívod az ügyfélszolgálatot és megkéred, hogy nézzék meg ugyanezt.

2015. okt. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

700huf hiányzik, pl a vodafone-nál egy egyenleg lekérés 70huf, 10 lekérted...


de persze a legegyszerűbb tényleg, ha felhívod őket és megkérdezed, hogy mire vonták le.

2015. okt. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!