Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Melyik laptopmárka jobb? Asus...

Dani{#} kérdése:

Melyik laptopmárka jobb? Asus vagy Lenovo

Figyelt kérdés
Laptopot szeretnék venni de nem tudom hogy melyik márka jobb vagy megbízhatobb.Kérem a segítségeteket a döntésben.
2015. okt. 14. 20:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Általánosságban elmondható, hogy teljesen mindegy. Alsó kategóriában (150-180 ezer forintig) szinte ugyanazt kapod a különböző gyártóktól. Ha ebben az árkategóriában akarsz vásárolni, én inkább a Lenovo-t ajánlanám, de sokkal inkább Dell-t a 3 éves garancia miatt. A megbízhatóságról lényegében felesleges beszélni, az egyes gyártók ugyanazokban az üzemekben szereltetik össze az alkatrészeket, amiket ugyanazok a gyártók gyártottak le.
2015. okt. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Asus
2015. okt. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én a Lenovo-t nyugodt szívvel ajánlom, még nem csalódtam benne.
2015. okt. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Internetezésre,játszásra és később tervezésre használnám.
2015. okt. 14. 20:36
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat
2015. okt. 14. 20:53
 6/8 anonim ***** válasza:

Lenovo > Asus


ez persze nem jelenti azt, hogy valaki nem szívhatja meg lenovoval, vagy lehet elégedett az asussal (esetleg, hogy egyikből vagy másikból nem volt hibás széria), de ha sok notival találkozol, nem csak pár évente veszel egyet, akkor egyértelműen látszik, hogy általánosságban a Lenovok masszívan jobbak

2015. okt. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem asus van annyi baj volt vele h rá ment a viz a billentyüre és beszart 1 betü de kicserélték és teljesen jó
2015. okt. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lenovo.
2015. okt. 15. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!