Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Van egy Samsung Generic PnP...

Van egy Samsung Generic PnP Monitorom! De csak 800x600 a felbontása és nem lehet átállítani! Úgy próbáltam hogy az asztalra jobb "klikk" képernyőfelbontás, de ott nem engedi át váltani! Megmondaná valaki hogy mit csináljak?

Figyelt kérdés
Tudna valaki segíteni? Mert így nagyon rossz , egy csomó mindennek kilógnak a részei a képernyőröl!
2015. okt. 22. 15:06
 1/4 anonim ***** válasza:

a Samsung Generic PnP monitor, nem a monitorod típusa...

a monitor típusa a monitorodra van írva


nekem pl: SyncMaster S22B300


ha megmondod mi van ráfirkálva megtudjuk nézni mi a monitorod max felbontása


illetve esélyes, hogy nincs videokártya driver telepítve a gépedre és ezért csak úgy megy.

2015. okt. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezelőtt volt egy monitorom annak nem tudom pontosan mennyi volt a felbontása de annak nagyobb volt és lehetett állítani ! és csak annyi van ráírva hogy SAMSUNG
2015. okt. 22. 15:50
 3/4 A kérdező kommentje:
Meg ez Model : LE20S51 A [R] csak ennyi
2015. okt. 22. 15:55
 4/4 anonim ***** válasza:

Az internet szerint annak a tévének a felbontása 640x480

szóval az is csoda, hogy 800x600-ban megy.


ezt írják róla

TV Samsung LE20S51 TV

LCD televízió


Felbontás: 640*480

Fényerő: 500cd-m2

Kontrasztarány: 500:1

Betekintési szög: (H/V) 160/160



Szóval, ha nagyobb felbontást akarsz, másik monitort/tv-t kell használod hozzá ami bírja is.

2015. okt. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!