Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Led fényfűzér az aliexpressről?

Led fényfűzér az aliexpressről?

Figyelt kérdés
Milyenek lehetnek? Megmondom őszintén, hogy tudom, mind kínai így is úgyis, de kicsit félek tőle, hogy valami igazi gagyit küldenek és a végén kigyulladunk. Alaptalan? Valaki tud esetleg megbízható eladót ajánlani?
2015. okt. 30. 18:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha az aliexpress-rol rendelsz ott hogy ha rossz a termék és még nem futottal ki a reklamalasi időből akkor irhatsz az aliexpress-nek és ők vissza fizetik a pénzed (ha nem jön meg a csomag ez akkor is ugyan így van).

Örülök ha tudtam segíteni!

2015. okt. 31. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, de ezt én is tudom, rendeltem már dísztárgyakat ilyesmit, de olyat még nem, ami mondjuk felgyújthat. :)
2015. okt. 31. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!