Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » DJI Phantom vagy Parrot bebop?

DJI Phantom vagy Parrot bebop?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb? Mi a különbség? (Előnye hátránya a másikkal szenben)

2015. nov. 2. 11:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Phantom
2015. nov. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És miért? Mivel jobb a Phantom ?
2015. nov. 9. 10:16
 3/11 anonim ***** válasza:
A phantom mérföldkövekkel jobb a parrotnál
2015. dec. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Ezt olyan mondja aki mind kettőt használta ( tesztelte ) vagy egy elfogult Phantom tulajdonos? Csak mert az hogy mérföldekkel jobb az nem konkrétum.!

Ilyesmire gondolok pl.:

Hosszabb repülési idő vagy jobb a vezérelhetősége esetleg stabilabb a rendszer nem veszít jelet vagy szebb képet-videót csinál....?????

2016. febr. 5. 22:07
 5/11 anonim ***** válasza:
Nos, a Phantomnak jobb a szervizi háttere ez a legfontosabb olyan készülékeknél amiben mozgó/forgó alkatrészek vannak, mert így ezeket a DJI garanciával cseréli. A repülési táv a legnagyobb érv mellette, na arról nem beszélve hogy egyes parrot bebop drónoknak gyárilag nincs is távjuk. A Phantom 3 addvanced és a professional hatótávja több, mint 4 kilóméter (én személy szerint repültem már vele 4.8 km-t is, de itt az akksi elérte azt a szintet a szoftver szerint, hogy ideje az auto gyere haza! funkciónak). A stabilizátoros kamerájának egyszerűen gyönyörű képen van, mondjuk a parroté sem rossz. Annyival előnyösebb a parrot, ha estleg lassítani akarod a videót, annak van erre használható funkciója. Az akksi a legójabb bebop drónnak is annyi ideig bírja, mint a Phantom, de az utóbbinak Smart Battery-je van, pl ez tudja megmondani, hogy mekkora töltöttségi szintnél kell elindulni "haza". A phantom GPS rendszere megbízhatóbb egy 10%-al a parroténél. Én a legnagyobb Phantom 3 érvként a szoftverét tartom. A parrot szoftvere annyi, hogy látod a drón infójait, és a kamera képét, míg a phantoméban (DJI Go) vannak extra funkciók. Pl a Pint of Isnerts (nem tudom így kell e írni), ami azt jelenti, hogy a drón egy adott pont körül kezd el körözni, a kamerája meg mindig affelé néz (sugár, magasság meg ezek állíthatóak), Akkor van még a Waypoints, ami magyarul robotpilóta, megadott koordináták közötti távot bejárja irányítás nélkül. A Follow me funkció pedig a távirányítót követi ez bicajozásnál, kocsikázásnál lehet hasznos. És még van számtalan sok, ha kell még, szólj, írok . A 2. voltam
2016. febr. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2,3. vagyok, Még annyit, hogy mivel foglalkozok drónokkalm ezért megfordult már nálam a bebop is, szóval láttam milyen, teszteltem, úgy írtam a leírást. (a régebbi bebop, meg az új, amit nemrég adtak ki, talán magyarországon nem is lehet még kapni)
2016. febr. 7. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A phantom munkára jó. A Bebop meg játszani. Innét merlegelj te! Melyikre van szükséged.
2016. febr. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az egyértelmű választ, nagyon hasznos volt.

Így már értem a " mérföldes" jelzőt és igazat is adok, nekem egy bebopom van ezek után nem vagyok már annyira biztos benne hogy jó választás volt bár csak hobbi céllal vettem.

2016. febr. 14. 11:47
 9/11 anonim ***** válasza:
És mennyi a parrotnak skycontroller-rel a hatótávja? És SC. nélkül, csak tablettel vagy telefonnal?
2016. jún. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#9 A hatótáv körülbelül 600-800 méter, a tablettel vagy telefonnal nem tudom, mivel amikor volt nálam ilyen drón, nem teszteltem így.
2016. jún. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!