Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A Q&Q órák valóban gyenge...

A Q&Q órák valóban gyenge minőségűek, avagy alsó kategóriások, "gagyik", ahogy mondják néhányan?

Figyelt kérdés
Ezen az oldalon is láttam pár negatív kritikát, más fórumokon is, viszont volt, aki meg dicsérte.

2015. nov. 3. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Volt ilyen márkájú órám, talán 2-3 évig használtam vagy annyi se, és ilyen sárgaréz színűre kopott. Az ecseri piacon sokkal gagyibb szerkezeteket találni mint egy Q&Q de nagy csodákat ettől se kell várni.
2015. nov. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nekem is van egy, most épp a polcon, de pár hónap után, hát... rozsdaszínű foltok vannak a tokozásán, szóval...:P


Azért aki még valamit tud róla, jót, rosszat, vagy tapasztalata van vele, írhat. :D

2015. nov. 3. 19:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Vegyes, az ócska, rohadó ötvözettől a korrekt rozsdamentes tokig van mindenféle :)
2015. nov. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nekem van egy fekete PVD be bevonattal 3 hónapja használom napi szinten és meg sem piccent.

De ne várj tőle sokat nem valami minőségesek.Ez akkor a leg szembetűnőbb amikor a kb 4 szer annyiba kerülő automata órám mellé teszem.

2015. dec. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!