Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogy kell kabel nelkul osszeko...

Hogy kell kabel nelkul osszekotni a tabletet a tv-vel?

Figyelt kérdés

Lenovo tablet, lg okostv. Bluetooth-al probaltam, de nem ment, vagy csak bena voltam. Probaltam alkalmazasokat is letolteni, de egyikkel se ment

(Olyat akarok pl. h filmet berakom tabrol, de kozbe a tv.n lassam)



2015. nov. 4. 20:04
 1/5 vatafak ***** válasza:
blúcuccal sosem fog működni csak hálózaton keresztül. pc-re van mindenféle remote screen alkalmazás de nem tudom h androidra van-e. ha a tv csatlakoztatva van az internetre akkor a youtube/pair biztos működik. sztem egy külső hdd-vel próbálkozz inkább amit a tvre cstlakoztatsz
2015. nov. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sok féle megoldás létezik, én sem ismerem kb. egyiket sem: DLNA, UPnP, AirPlay kliens, Plex, stb... Kérdés mit támogat a TV.


Az biztos, hogy sem a képernyőtükrözés sem a Bluetooth nem fog működni! Csak gyorsabb WiFi-s hálózaton lehet összehozni.

2015. nov. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak Chromecast-al tudsz képernyőt tükrözni.
2015. nov. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tölts le a táblagépre a BubbleUPnP applikációt


[link]

2015. nov. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 homo ludensz ***** válasza:
Nálam össze van kötve kábellel a PC. és a tv. A pc.-n kiválasztom a filmet és bekapcsolom a Tv.-t rámegyek a you tub ra majd beírom a kilencjegyű kódot a PC.-n és a lejátszás most ra kattintok. A film elindul a Pc.t lekapcsolom. Lehet várólistára tenni több filmet is.
2015. nov. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!