Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan lehet visszaállítani a...

Hogyan lehet visszaállítani a kéretlen leveleket? (facebook)

Figyelt kérdés
Eddig mikor rámentem arra, hogy "megjelölés kéretlenként" egy üzenetnél, mindig visszalehetett állítani a "nem kéretlen" funkcióval. Most meg azt látom, hogy törlődött az összes üzenetem ezzel az adott személlyel9, holott nem ez volt a célom, hogy töröljem az összes üzenetet, hanem hogy ideiglenesen ne kapjam meg a leveleit, majd vissza tudjam állítani, ahogy eddig is lehetett. Esetleg lehet írni a facebook-nak, hogy állítsák vissza az összes üzenetemet?

2015. nov. 6. 00:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Sehogy.

Megszűnt az "egyéb" mappa.

Mindenki megkapta erről az értesítést, meg az üzenőrendszer átalakulásáról.

2015. nov. 6. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kivételes alkalom ez, mert beléptem válaszolni az elveimmel ellentétesen, de ez a téma kiborít.

Én pl nem kaptam semmilyen értesítést ezzel n, ahogy első megírta. Csak azt látom, hogy bármilyen kretén tud nekem üzenetet írni. Inkább arórl értesítették volna az embereket, hogy van egyéb mappa -ha már az volt a kifogás, hogy sokan azt nem vették észre. Addig beállíthattam, hogy ismerős ismerőse írhasson csak. Erre most mi van?? BÁRKI írhat rögtön az engedéllyel együtt. Szerintem törlöm magam onnan lassan... Aztán találjanak meg, ahogy akarnak.

2015. nov. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Rohadjanak meg! -.-"

Most minden odaveszett, minden egymásnak küldött képünk, és sok emlék, mert sokszor öröm volt visszaolvasni az üzeneteinket. Most meg ez van.. Felháborító, pláne, hogy én sem kaptam semmilyen értesítést erről a sz*r változásról. Mire volt ez jó nekik? Én is utálom a facebookot már, egyre rosszabb lesz, borzalmas.. Tuti én is törlöm magam.

Köszönöm a válaszokat!

2015. nov. 6. 14:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha ideiglenesen nem akarsz üzenetet kapni, menj az illető letiltására a saját csetablakában. Azt vissza lehet állítani, csak az illetőnek is küld egy értesítést, hogy most nem fogadod az üzeneteit. Ha próbál írni.
2015. nov. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!