Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Nem müködik a laptopom mi...

Nem müködik a laptopom mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Racsaltam egyet a vinyo nal es azota annyot csinal , hogy bejin h lenovo es lekapcsol es rogton ujra indul

2015. nov. 6. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Máskor nem rácsapni kell, attól legfeljebb leszakad a fej a hdd-ben, hanem a falhoz is kell basszzni vagy ugrálni rajta.
2015. nov. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha ha ha nagyon vicces ...nem.jokedvembol basztam bele... senem mert kinyirtak cod ban pl... valami megoldast keresnek menrheto e a hdd v csere szulseges neki?
2015. nov. 7. 00:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csere.Amúgy szerintem senki sem jókedvéből csapdossa a laptopot.
2015. nov. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hasonloan jartam, nem tudom mar mi volt a bajom, de egyet racsaptam a vinyo felett. Nekem csere lett belole, gondolom nalad is hasonlo lesz.
2015. nov. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 szántóvető ***** válasza:
ha már így alakult akkor a behalt vinyó helyett vegyél ssd-t.(egy nagy csapás helyett több kicsi is levezeti a feszkót pl az enteren vagy a touchpadon és nem fog tönkremenni,tapasztalat :D )
2015. nov. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!