Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A gépemről eltűnt egy szöveges...

A gépemről eltűnt egy szöveges dokumentum és sehol sem találom, mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Az asztalra volt kirakva de tegnap észrevettem, hogy már nincs ott. Itthon mindenkit megkérdeztem, nem-e tudnak valamit a dologról, de senki nem tudott semmit...

A C és D meghajtókon is kerestem már, hátha átraktam véletlenül, de ott sincsen.

Sem a lomtárban nem találtam, sem pedig a Recuva-val nem akadtam a nyomára. Mi történhetett vele? És hogy tudom visszahozni?



2015. nov. 9. 18:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Esetleg.


[link]

2015. nov. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de sajnos nem ez a baj... azért megpróbáltam, de nem sikerült... Egyszerűen szőrén szálán eltűnt... :(
2015. nov. 9. 20:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha fontos dologrol volt szo, szedd elo valamelyik biztonsagi masolatot. Ha nem, akkor pedig valoszinuleg ujra kell irnod.
2015. nov. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Attól tartok nem volt biztonsági másolatom... legalább is nem tudom, hogyan is lehet előszedni az olyat...
2015. nov. 13. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!