Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Autómata váltó probléma,...

Autómata váltó probléma, Chrysler 300c-nél?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Problémám a következő lenne. Tegnap este leállítottam az autót, ma reggel pedig inditás után kihúzom P-böl de nem engedi tovább lefelé! Hibakód olvaso semmit nem ír! Reteszeles ki iktatva, de úgy sem engedi! Ennek örömére vontatni sem tudom! Mi lehet a hiba, vagy valami ötlet, h hogy tudnám eljuttatni a szervizbe?! Még 1x mondanám, h parkolóban van!

#automata váltó #Chrysler300c
2015. nov. 10. 11:21
 1/4 szántóvető ***** válasza:
van egy hülye ötletem,mozgasd meg az autót előre-hátra,kézifék nélkül persze.
2015. nov. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia! Nem volt buta ötlet, mert ezt csinaltam legelőször :) Hívtam a helyszinre egy szerelő, rádugta a gépet, de semmit nem mutatott ki! Körbetelefonáltam pár embert, de semmi! Aztan mikor már el akartam adnia a verdát, akkor rátalaltam a youtube on két videóra! Mutatták pillanatról pillanatra, hogy szedjem szét a váltót, s reménykedtem, h az lesz a bibi, ami filmeken szerepel! Olyan mákom van, h az volt a baj! Szóval kiemeltem a váltót és szétkaptam! Belül van egy kis rózsaszín bovdennel és rugóval ellatott mûanyag darab, amin van egy kis fül, amibe a rugó bele akad...na az letörött! Kellett volna rendelni egy másikat ugye, de átfúrtam a műanyagot és bele hajlítottam egy heggesztőpákát méretaranyosan egy karosszérilakatos baratom segítségével! Össze raktam és működik :) ez így sokkal erősebb is, mint egy kis műanyag fülecske, ami amúgy röhej! Egy ilyen értékű kocsiba.... Na mindegy, a lényeg, hogy megoldottam és egy fillérembe sem került! Amugy ha rendeltem volna egy ilyen kis szart, ott állt volna ki tudja meddig, mire megjött volna az alkatrész, egy vagyonba került volna és barmikor ott hagyhatott volna ismét! Na köszönöm azért! Minden jót!
2015. nov. 10. 20:06
 3/4 anonim ***** válasza:

mindig nyálam csorog, amikor látok egy 300c-t...


világbajnok autó, azt meg kell hagyni..

egyébként ügyes vagy, hogy szét merted kapni...

2015. nov. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) én is így vagyok vele! Már 3 éve meg van és egy rossz szavam nem lehet rá, pedig pörögnek bele a km-ek! Aminek el kell kopnia az el is kopik, de ez termeszetes, hisz használom, minden rezdülésére figyelek! Ez egy gyönyörű autó! Imádom!
2015. nov. 11. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!