Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan használható fel egy...

Hogyan használható fel egy távirányítós LED színváltós fényszalag több helyiségben?

Figyelt kérdés

Vettem egy 5 méteres színváltós szalagot a konyhabútor pultjának megvilágításához és elegendő lesz csupán 2,6 m.

Kimarad 2, 4 méter,amit felhasználnánk a többi szobában is, vennék hozzá adaptert, de akkor is csak fehér színű marad a többi helyiségben.

Egy kis doboz van hozzá, ami miatt színváltós, de a villanyszerelő nem tudja, hogy mi az a kis fehér doboz.


Az alábbi linken megtekinthető.

[link]


Ha vennék hozzá olyan kis dobozt, akkor színváltós lehetne a többi szobában is, nem csupán fehér. Jól gondolom?


2015. nov. 14. 23:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha megvan hozzá az a kis doboz ami azért felel hogy vezérelje a ledek színét akkor összejöhet az amit akarsz. Én is csináltam ilyet nekem is maradt kb 2 méter, én abból 1 métert felhasználtam a számítógép asztalom feletti polc aljára raktam, bár nekem bőven jó a fehér ide az passzol mert energia takarékosabb mint az asztali kislámpám, és jobb fényt is ad, meg én sokszor nem kapcsolom fel a mennyezetit ezért. Persze haveromnak volt eladó színváltó panelja mondta hogy rá is köti nekem de nem vettem meg tőle mert minek nekem. Lényegében ha szerzel hozzá olyan panelt működni fog. Külön biztos lehet rendelni hozzá több villamossági oldalon.
2015. nov. 15. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!