Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Melyik Assassin's creed éri...

Melyik Assassin's creed éri meg? (XBOX 360)

Figyelt kérdés

Sziasztok csütörtökön akarok venni Assassin's creed-et . SZETINTETEK melyik rész éri meg? Melyik a legjobb?


Előre is köszönöm!


2015. nov. 16. 17:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Kezd az első résszel utána második brotherhood,revelations és aztán a három a többi annyira nem történet orientált de rettentően szórakoztató.
2015. nov. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igazából azt ajánlanám, hogy kezd az Ezio trilógiával. Tehát AC 2, Brotherhood, Revelations (így sorban).

Az első eléggé monoton, unalmas, nem annyira érdekes. A kettő elején úgy is gyors lenyomják az "előző részek tartalmából" montázst. A második rész az egyik, ha nem a leghangulatosabb, legizgalmasabb, és leghosszabb rész. Nem sok játék van, amit újrajátszok, de ezt legalább négyszer kivittem már. Utána ha kedved van, és rákaptál, játszd ki az egyet, de ha rögtön azzal kezded, szerintem el tudja venni az egész kedvedet a szériától. Az AC3 lezárja Desmond (jelenkori szereplő) történetét.

Én itt végeztem a szériával, mivel a Black Flag egy jó kalózos játék, de nekem pont nem érdekel ez a téma, a Unity és a Syndicate pedig a maga irreális fizikájával, hold gravitáció stb, számomra élvezhetetlenné teszi az egészet, bár ezek 360-ra amúgy sem jelentek meg.

2015. nov. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. nov. 16. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!