Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ha kapcsolatban vagyok, és én...

Ha kapcsolatban vagyok, és én azt kiakarom posztolni facebookra, de az nem hajlandó az üzenő falon megjeleniteni, mi a teendő?

Figyelt kérdés
Csak kìváncsiságból... pàrommal kialartuk rakni,facebookra h egyutt vagyunk... vegul is sikerult mert az o adatlapjan es az enyemen is kint van h egy part alkotunk, viszont magara az uzenofalra nem rakta ki... pedig puplikus... esetleg tippek?

2015. nov. 17. 00:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Szakítsatok, így nincs értelme a kapcsolatnak...
2015. nov. 17. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Eszünkbe jutott:,D cs erdekessegbol kerdeztem nem olyan fontos ez...
2015. nov. 17. 00:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Igy nem lehet élni. Facebok nélkül semmi értelme hogy együtt legyetek.
2015. nov. 17. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Lysander válasza:

Szerintem nem ez a lényege a kapcsolatnak, mint alappillér, hanem az, hogy együtt vagytok, és kitartotok a másik mellett ;)


// Az meg, hogy nem rakta ki, nos nem tudom mitől van, de nem fő lényeg - én így gondolom.

2015. nov. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!