Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Gyártanak valahol kis (kb...

Gyártanak valahol kis (kb tablet méretű) monitort számítógéphez?

Figyelt kérdés
A gépemhez szeretnék venni egyet másodlagos monitornak, viszont sehol nem találok ilyen pici monitort, létezik egyáltalán?

2015. nov. 22. 19:16
 1/7 anonim ***** válasza:
2015. nov. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
off: egyébként mire is lenne jó ez? csak kérdezem , mer ilyenről még nem hallottam.
2015. nov. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Régóta szerettem volna egy második monitort, viszont nagyon nincs helyem egy nagyot betenni.
2015. nov. 23. 09:03
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.
2015. nov. 23. 09:05
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez ilyen HUD szerű cucc lenne? amin csak szenzor adatok, emailek, időjárás lenne? Annak még talán van értelme.


De ha párhuzamosan akarod használni a két monitort munkára vagy valamire akkor felejtsd el, úgy csak két egyforma méretű és legjobb esetben típusú monitor kell

2015. nov. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, ilyen HUD szerű cuccra gondoltam, csak ilyen random infókat megjeleníteni rajta :)
2015. nov. 25. 10:39
 7/7 A kérdező kommentje:
Amennyire nézegettem mondjuk ennyi pénzért már lehet kapok egy normális nagyobb monitort, akkor még lehet átgondolom, hogy olyat veszek. Vagy nem veszek :)
2015. nov. 25. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!