Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Udv! Segitseget szeretnek...

Dandei kérdése:

Udv! Segitseget szeretnek kerni, egy nyomtatoval kapcsolatos dologban. Azt szeretnem megtudni h egy Hp deskjet D1640 nyomtatoal le lehet e csokkenteni a nyomtatasi sebesseget?

Figyelt kérdés
Szeretnek kesziteni egy automata gravirozo gepet, es gondoltam, h egy nyomtatobol indulok ki.

#nyomtató #nyomtatasi sebesseg
2015. nov. 25. 13:01
 1/2 acelsziv ***** válasza:

Tartsd meg a mechanikát és rakj hozzá egy saját vezérlést.

De ez eléggé érdekes. Meglesz egy x tengely. ÉS hol a többi?

2015. nov. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Eloszor is arra gondoltam,h ugy fog mukodni mint a nyomtato,csak annyi kulombseggel,h folemeli a gravir fejet mikor nem adagol tintat a lapra(ezt szerintem bonyolult megoldani ).Nem tudom, h h oldjam meg ezt a problemat.Arra is gondoltam h a sebesseg lecsokkentesehez kicserelem a muanyag fogaskereket ,de akkor nem tudom h helyesen menne e a nyomtatas .Elsosorban ez lenne a legfontosabb ha le tudnam csokkenteni a sebesseget .
2015. nov. 25. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!