Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen Laptopot ajánlanátok,...

Milyen Laptopot ajánlanátok, amely játékra (leginkább MMORPG), azonban "munkára" is alkalmas, lehetőleg nagy tárhellyel? Többi lent

Figyelt kérdés
Tanuló vagyok, aki szeret játszani. Nem szeretnék egy csakis játékra kitalált laptopot, mivel nem csak arra fogom használni, viszont nem értek hozzá, ezért írom ki ezt a kérdést.Amit én is biztosra tudok, az az hogy a játékokhoz nagy tárhely és jó grafika-kártya kell. A max. amit kiadnék érte, az 300ezer forint. A válaszokat előre is köszönöm!

2015. nov. 25. 23:29
 1/1 vatafak ***** válasza:
használat szempontjából a játékon van a hangsúly hiszen az tudja zabálni az erőforrásokat rendesen. tehát amivel klafán lehet játszani azzal bőven lehet dolgozni is. ennyi lóvéért én az új asus gémer laptop sorozatot járnám körül a helyedben. nagyon ütősnek látszik. én is szeretnék egyet de nincs ennyi lóvém rá...szipp szipp :'(
2015. nov. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!