Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ha USB-s autórádióba bedugok...

Ha USB-s autórádióba bedugok egy USB-Bluetooth adaptert, akkor tudom majd pl telefonról hallgatni a zenéket, vagy ez így nem működőképes?

Figyelt kérdés
Blaupunkt Tokyo 110-ről van szó, és pl egy ilyen adapterről: [link]
2015. nov. 27. 10:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Azzal nem, de egy ilyet ráköthetsz az AUX bemenetére.

[link]

2015. nov. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Wadmalac ***** válasza:
100%

Ez így nem működik, ez a BT adapter nem "álcázza" magát pendrive-nak, a fogadó készüléknek rendelkeznie kel a megfelelő driverekkel, azok meg egy ilyen rádióban csak a pendrive-ok kezeléséhez vannak meg.

Viszont lehet kapni olyan szivargyújtóba dugható trenszmittereket, amelyek tudnak BT kapcsolatot létesíteni a telóval.

Milyen telót akarsz rákötni?

Mert ha a telód USB beállításainál van "mass storage" mód, nem csak MTP meg PTP, media és picture transfer protocol, akkor ebben az adattároló módban csatlakoztatva a telódat pendrive-ként kezeli a rádió és le tudod játszani a zenéket az USB kábelen át.

2015. nov. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Samsung galaxy xcover3-at.
2015. nov. 27. 11:13
 4/10 A kérdező kommentje:
Az a bajom ezzel a nagy fehér usb stick-el, hogy nagyon kiáll majd a rádióból, de végülis a semminél jobb. Lehet hogy vennem kellene egy szivargyújtóra dugható bluetooth-os transzmittert, amiben van mikrofon is, és tudok esetleg telefonálni is. Ilyen létezhet?
2015. nov. 27. 11:16
 5/10 Wadmalac ***** válasza:
Én speciel ilyenről írtam. :D
2015. nov. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Wadmalac ***** válasza:

Samsungok nem tudják a mass storage módot.

Marad a transzmitter.

Ajánlom figyelmedbe a Geek appot a Google Play-en, én azon át vásárolok mndent közvetlenül Kínából, töredék áron.

2015. nov. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Vegyél egy rövidebb USB hosszabbítót, és akkor nem kell attól félni, hogy beletörik a pendrive.
2015. nov. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

/Előző vagyok./

Na meg lehet kapni ilyen Micro pendriveokat is, ami akkora, mint a linkelt BT adapter.


[link]


Nálunk is van itthon egy ilyen, teljesen jól működik.

2015. nov. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ja, hogy megnézted az első találatot és nem tetszett......

Mi lenne, ha rákattintanál a másodikra is. Netán többre.(ezt már félve írtam)

Segítek, ez a második, én ilyesmire gondoltam:

[link]

2015. nov. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Wadmalac ***** válasza:
#9: Ha van a rádión 3,5 jack aux in, akkor ez jó.
2015. nov. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!