Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Van egy új laptopom (dell...

Van egy új laptopom (dell inspiron 5558) de nem engedi telepíteni a windows 7 et-t amikor a partíció kiválasztásához érek nem enged tovább, kiválaszton a partíciót, de azt írja nem lehet telepíteni a windowst, mi a teendő?

Figyelt kérdés
Sürgős lenne mert már nagyon ideges vagyok hogy nem tudok mit kezdeni vele.

2015. nov. 27. 20:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet, nem jól választottál partíciót. A lemezkezelőbe milyen partíciók vannak beállítva? ( mik közül válaszhtattál? )
2015. nov. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mit írt ki,miért nem lehet? Látatlanba csak tippelni tudok. Szerintem a particionálással lesz gond. Szerintem MBR/GPT konvertálgatásra lesz szükség. Azt esetleg próbáltad,hogy törölted az összes particiót a telepítővel aztán újra gyártottad őket? Persze előfeltétele hogy minden olyan adat amire még szükséged van el legyen mentve másik vinyóra. Erre tippelek. De tényleg szinte semmi adatot nem adtál meg a hibajelenségről. Így akármi is lehet.
2015. nov. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
a Windows 7 csinál magának helyet, alapból formatál, particionál és telepít. Sőt még mentést is csinál. Nekem semmi adatom sem veszett el. Egy biztonsági mentés azért nem árt.
2015. nov. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kedves válaszolók!

Most megpróbáltam felrakni a windows 10 et, de ezt a hibakódot írja:

0x80070570

Tudja valaki mit jelent, hogy lehet elhárítani?

2015. nov. 29. 01:54
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem tölts le egy rendes, tiszta hivatalos telepítőt. Aztán annak függvényében telepítsd egy újraparticionált vinyóra. Úgy működni fog.

Egyébként a hibakód úgy néz ki,hogy akkor jön elő,ha hibás a telepítő vagy valami oknál fogva hibás lett a telepítő lemez vagy usb. Jellemzően usb ről telepítésnél lép fel többnyire azért,mert a rufust rosszul állították be (külföldi fórumokon elég sokat lehet olvasni a hibával kapcsolatban). A megoldást általában másik telepítő használata hozta meg.

2015. nov. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ha windows 10-nél nem enged tovább, Lekel tölteni a Rufus programot, add hozzá a telepítőt,(ha Isoba van) dugj be egy 4 gigánál nagyobb pendrive-ot, a programba be van jelölve alapból hogy bios-os rendszerekhez és particionálható, azt úgy kell hagyni, aztán indítani, rámásolja a pendrive-ra a képfájlt bootolható formában. Ha viszont Nem isoba van meg akkor Neroval csinálj a dvdről Iso képfájlt. Gép újraindítás után nyomj f12 ha minden igaz előhozza a Bootolható eszközöket ott ki kell választani a Pendrive-ot.
2015. dec. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat!

Sikerült, nektek köszönhetőén!

(már 3 héttel ezelőtt, csak ,lusta voltam írni. :)

2015. dec. 30. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!