Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Olcsó és jó digitális rajztábl...

Olcsó és jó digitális rajztábla animációhoz és anime stílusú rajzokhoz? És még pár infó

Figyelt kérdés
Tudnátok ilyeneket ajánlani? És még valami: számít az hogy milyen programokat adnak hozzá ingyen vagy nem? Pl van egy rajzprogram amihez ragaszkodom de ahhoz a készülékhez amit szeretnék nem adják, akkor le tudom tölteni valami torrentoldalról ingyen és tudom majd használni? Plusz számítógépen lévő képeket át tudom szerkezteni vagy csak teljesen új rajzokat tudok csinálni? Pl ha bescannelek egy kézzel készült rajzot, azt tudom majd digitalizálni?

2015. nov. 29. 13:49
 1/1 anonim válasza:
Szia! Lehet, hogy már kicsit későn vaszolok, na de remélem, tudok még segíteni. Nekem egy wacom intuos art small nevű digitális táblám van, ami ,mint a nevében is van, a legkisebb változat. Ezen kívül van még a közepes és a nagy. De nekem ez a kicsi pont elég. :) Ehhez a táblához jár egy szoftfer, amit corel painter essential 5 nek neveznek. Én meg vagyok vele elégedve. Természetesen lehet csinálni azt is, hogy beszkenneled a rajzod, aztán digitálisan is rajzolsz rá valamit, szerkeszted, stb. Remélem tudtam segíteni :)
2016. aug. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!