Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » 2 képernyő használata egy...

2 képernyő használata egy videó kártyával. Nos igazából az a probléma, hogy az egyik képernyőn játszani akarok, a másikon filmezni vagy netezni, hogyan lehetne ezt megoldani? Bővebben lentebb.

Figyelt kérdés
Az egyik képernyő egy sima monitor, másik HDMI-vel csatlakoztatott tv, márka sztem lényegtelen, az megvan, hogy külön felbontással, képernyő kiterjesztéssel megy, a dolog, szóval net egyéb programok mind mennek a film is akármelyik képernyőn, amelyiken csak akarom, azonban amint elindítok egy játékot, felbontást vált, de nem csak az egyik, hanem mindkét képernyőn, azonban ezzel a filmnek, vagy bármi egyébnek a kifagyását okozza, illetve megy a hang csak a kép fagy ki, mivel a másik képernyő visszaállítja magát alaphelyzetbe. Próbáltam ugyanazzal a felbontással is, úgy sem működik. Természetesen nem mindegyik játéknál csinálja, mit lehetne tenni, például hogy lehetne függetleníteni a két képernyőt egymástól, valamennyire, vagy bármi más megoldás jó lenne, köszönöm a segítséget. A játékot teljes képernyőn szeretném játszani, azonban, ha van olyan program vagy valami, amivel ablak módban lehetne mindennel játszani, én már abban is benne lennék, de tényleg kéne valami megoldás. U.I.:azok a játékok működnek, amelyikek ablakos módban is mehetnek, de azt nem tudom mindegyiknél megoldani.

2015. nov. 29. 23:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Játék közben filmet nézel? És a hangot melyiket hallgatog, a játékét vagy a filmét?


Ha a második képernyőn nem megy film akkor is vált felbontást? Abban a játékban van olyan hogy melyik monitort használod?

2015. nov. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A játék olyankor, halkan, vagy egyáltalán nem szól, annyira nem fontos, nekem a játék hangja. Ha a második képernyőn nem megy film akkor is vált felbontást. Még egy dolog, sok játéknál enged 'átmenni' az egérrel a másik képernyőre, viszont ha kattintok akkor rögtön úgy érzékeli, hogy a játékot le kell rakni picibe, vagy be kell zárnia, viszont, ha lerakja picibe, és elindítok filmet, aztán visszarakom nagyba ugyanaz az eredmény :S
2015. nov. 30. 12:56
 3/3 A kérdező kommentje:
Játékon belül azt nem lehet állítani, hogy melyik monitort használom. alapból, viszont játszani szeretnék, a számítógép monitorján, filmlezni, meg a tv-n, de nem TV-t akarok nézni, hanem HDMI-n filmeket, pöpec minőségbenn, reklám nélkül ahogy nekem tetszik, csak eléggé megoldhatatlannak tűnik a kettő egyben...
2015. nov. 30. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!