Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A Philips SHL-3060 fejhallgató...

A Philips SHL-3060 fejhallgatóról vélemény, tapasztalat? Mennyire jó, tartós stb?

Figyelt kérdés

Leginkább, sőt, szinte csak zenehallgatásra használnám, nem játékra, DJ-zésre, vagy hasonlóra.

Szépen szól? Mennyire hosszú élettartamú?

Erre a célra jobb, mint a Sharkoon Rush Core?



2015. dec. 3. 19:34
 1/2 anonim válasza:
Nem ismerem a szóban forgó fülest habár a Philips füles mindig is az 1 ik kedvenc márkám volt,és ma is az.!!! Nekem egy Philips SHL3200 delivers performance for discerning DJs. 40mm neodymium drivers van A csöpke 2000mW-tal 1 vadállat.Egyszerűen nem bírom úgy meghajtani hogy letorzítson,inkább megfájdul a fülem.Elég strapabíró jószág ez a márka!! Nekem volt már pár darab,hol ilyen hol olyan.A véleményem az szerintem nem igen fogsz mellé ha megveszed,vagy ha már megvetted!!! Én 9 ezerért vettem bontatlan kéz alól,és nagyobbat nyom mint a 30 erer forintos Technics amit a dj-k használnak,pedig csak 1 kis vacaknak tűnik elsőre.Véleményem nyugodt szívvel meg veheted.
2015. dec. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tegnap megvettem, csupa jót olvastam róla. Szerintem nagyon jó vétel volt, szépen, hangosan szól! :D Amúgy a Philips tényleg tud valamit, nagyapámnak egy 13 év körüli Philips TV-je van, és tökéletesen működik, remélem ez sem fog hamar elromlani.
2015. dec. 6. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!