Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Elöregedtek az újratölthető...

Elöregedtek az újratölthető elemek, vagy az akku töltő?

Figyelt kérdés
Körülbelül 8-9 éve megvettük az első digitális fényképező gépünket, és hozzá típusú újratölthető ceruza elemeket, és akkumulátor töltőt. Mindkettő Kodak. A mai napig használatban van a fényképező, és jól működik, de gond van a feltöltéssel. Pár hete azt tapasztalom, hogy egyre kevesebbet bírnak az elemek újratöltésig. Lassan olyan durva a helyzet, hogy a feltöltés után szinte azonnal lemerülnek. Elöregedtek, és megértek a cserére? Vagy az akku töltővel van a gond?
2015. dec. 9. 18:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha Olymposod van, leszívhatja az elemeket, de 8-9 éves újratölthető elemek is simán tönkre mehetnek, nekem nem szokták addig bírni. A töltővel nem hiszem, hogy gond lenne.
2015. dec. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kodak típusú újratölthető elem ? Örülj, mint az a bizonyos állat a testrészének. En csak Vartához jutok hozzá, szerintem iszonyú magas az ára és messze nem olyan strapabíró, mint 6-8 éve. Akkor akár fél évig is eltartott sokszori újratöltést kibírt, amit most vettem 2 hónapja, már alig bírja és kb. tízszer töltöttem.
2015. dec. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
HP márkájú gép, köszönöm a választ.
2015. dec. 9. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!