Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Véletlenül letörölte a windows...

Véletlenül letörölte a windows C: Meghajtóról egypár DLL fájlt mit tehetnék? Többi lent

Figyelt kérdés
Az a probléma hogy mivel hiányoznak ezek a fájlok pl: IPHLPAPI.DLL ezért nem indulnak el a telepítők vagy a BEX hibakódot kapom és még az is ha valami csoda folytán letölthetném ezt akkor sem tudom hogy hová helyezzem vissza fájlt.

#Windows #fájl #Windows 7 #.dll #Winn #winhelp #windowshelp #dllfájl
2015. dec. 10. 11:44
1 2
 1/11 Trafó1 ***** válasza:
Ha tudod telepítsd újra.
2015. dec. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
guglizd ki a dll-t egy letöltőoldalról, és tedd be a windows mappába
2015. dec. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Oké megpróbálom sajnost a windows telepítéshez nem értek úgyhogy nem tudom újratelepíteni.
2015. dec. 10. 12:59
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem megy letöltöttem beillesztettem a windows mappába és a dll mappába is és ez a hibaüzenetetkapom : Az eljárás belépési pontja (GetExtendedTcpTable) nem található a dll-ben (IPHLPAPI.DLL).
2015. dec. 10. 13:19
 5/11 A kérdező kommentje:
És még annyi kérdésem lenne hogy megéri letölteni és a dll fixer nevű programmal foglalkozni? ha igen akkor valaki elmagyarázná hogyan kell használni?
2015. dec. 10. 13:40
 6/11 anonim ***** válasza:

A Recycle Bin-ben nincs benne amit toroltel?

System Restore nem allitja vissza?


DDL-kbol is tobb verzio van, minden opearacios rendszerre de meg azon belul a service packokra is mind kulonbozo dll kell. Meg kell keresd azt ami eredetileg neked volt.


Dll fixer-t konkretan nem ismerem de en sosem hasznalok semmifele tuning/fixing/cleaning progiut mert altalaban virusosak!

2015. dec. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A szemetesben nincs benne sajnos visszaállítási pontot meg nem hoztam létre!
2015. dec. 10. 17:48
 8/11 anonim ***** válasza:

csinálj egy JAVÍTÓ telepítést! (telepítőlemezről esetleg Pendrive-ról)

ekkor (elméletileg) minden telepített progid megmarad, csak a WIN. frissítéseket kell újratelepítened!

2015. dec. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

mi törölte le???, milyen alkalmazás?

annak a programnak a helyreállító konzolán keress egy mentési -visszaállítási pontot (minden vmire való alkalmazás létrehoz a programon belül ilyet!)

2015. dec. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem alkalmazás volt hanem sajnos én amikor kijelöltem a törlendő mappákat véletlenül kicsit feljebb húztam és csak kb egy perccel később vettem észre hogy nem igazán voltam pontos.
2015. dec. 10. 20:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!