Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A Villanyóránál megszakító...

A Villanyóránál megszakító csere megoldana mindent?

Figyelt kérdés

Üdv!


Még a régi megszakító van a házba,pontossaban ez:

[link]


És csak ez az 1 van. A gondom az hogy ha megy a mosógép,meg a porszívó,akkor mindig leveri. És ha lekapcsol,akkor alig lehet vissza nyomni... Most ha én bejelentem az eonnak,akkor mennyiért cserélik ki egy másikra? (16A)

Meg nem csak akkor veri le,amikor mennek azok amiket felsoroltam,hanem akkor is mikor pl 3tv megy meg ér 4-5 lámpa...



2015. dec. 11. 14:06
 1/5 Szirty ***** válasza:

Azt nem tudom mennyiért cserélik ki, de mivel az óra előtti méretlen áramon van, csak reg. szerelő (áramszolgáltató) cserélheti ki, mással ne is próbálkozz, mert megbüntetnek!

Szerintem az ügyfélszolgálat tud tájékoztatást adni.

2015. dec. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezen felül: Akár leéghet porig az egész ház is, ha szakszerűtlen a szerelés.

A kismegszakító teszi a dolgát. Nagyobbra cseréléshez az is kell, hogy a vezetékek, kapcsolók stb. is elbírják a nagyobb terhelést.

2015. dec. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 vatafak ***** válasza:
asszem 35 amperig pár ezresért kicseréli a szolgáltató, utána már csak legyen elég kismegszakító a belső hálózaton is
2015. dec. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
32 amperig ingyenes a teljesítménynövelés, előtte fel kell fogadni egy reg.szerelőt, ő kér plombabontást, átnézi a vezetékelést, ha kell cseréli azokat (10es rézre kell), és mennek a szolgáltató emberei ellenőrizni és ha minden jó akkor mehet a nagyobb kismegszakító, aztán a mérőhely zárása. Vigyázz mert a reg.szerelők szeretnek sok pénzt elkérni és nem csinálni semmit!
2015. dec. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Majd utána érdeklődöm,mert a tököm tele hogy ha megy a mosógép,meg a mikró,vagy 3 szobába 3 tévé akkor már lebasz mindent...
2015. dec. 17. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!