Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogy tudok égőt cserélni a...

Tohotom kérdése:

Hogy tudok égőt cserélni a mennyezeti lámpába? Az üveglapot 3 db műanyag fül tartja. Próbáltam kihúzni, benyomni, eltolni. De sajnos nem mozdul. Nem szeretném a vékony üvegtányért elrepeszteni ezért kérek tanácsot.

Figyelt kérdés
2015. dec. 16. 13:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Pedig csak úgy lehet,ha kipattintod!

Nekem is van egy ilyen...valami olcsó "obi~gazdaságos". Az egyik kezeddel tartod a búrát,a másikkal meg húzod kifelé azt a kis műa. sz@rt.

Én a tavasszal eltörtem,így most a 3. pöcök helyettEgy vékony fúróval belefúrtam a lemezbe,és egy reiser csavart tekertem bele,amin egy alátét van,az fogja.

Mivel oldalfalon van,és ez esik fölülre,nem is látszik.

2015. dec. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A háromból az egyik rugós.

A lámpa középpontjával ellentétes irányba húzd kifelé.

2015. dec. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 vatafak ***** válasza:
*lámpában
2015. dec. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az enyémben mindhárom egyforma volt...
2015. dec. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítő szándékot!

Sajnos úgylátszik,hogy ez kifog rajtam.

Mind a három műanyag fül egyforma.Nagyon szorosan tartja a tányért.Szinte nem lehet kimozdítani.

Valószínű,hogy azt a szerelőt fogom kihívni aki feltette.Nincs más választásom.Még egyszer köszönöm.

2015. dec. 17. 09:04
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha a fület csavar fogja, ki is csavarozhatod.
2015. dec. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem csavaros,magába a lemezbe van bepréselve a 3 fül,olyasmi,mint az autóknál a "bolha".
2015. dec. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!