Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Van olyan kártya író és...

Van olyan kártya író és olvasó egyben ami mágneses és chipes írást is tud egyszerre ( és ha lehet közben y még nyomtasson a kártyára is. Képet. Bár gondolom ezt már külön kártyanyomtatóval kellene rá előbb. )? mi ennek a neve? Hol tudom megvenni?

Figyelt kérdés
Tudom hogy drága... nem az áráért kérdezem...

#író #olvasó #kártyanyomtató
2015. dec. 17. 09:20
 1/5 acelsziv ***** válasza:
Vannak hibrid kártyaolvasók. A képet meg nem a kártyára nyomtatják, hanem matrica formájában ragasztják fel.
2015. dec. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

[link]


szóval ez jó is hozzá? :) gondolom a MAG a mágnest jelentené... és ezt csak simán usb-vel gépre csatlakoztatom és valami szoftvert kapok mellé amivel írom olvasom a kártyákat?

2015. dec. 20. 08:30
 3/5 acelsziv ***** válasza:
Igen, ez jónak néz ki. A szoftban nem vagyok biztos. Ezt meg kell kérdezned a kereskedőtől. Mi foglalkoztunk kártyaolvasókkal, mert olyan terminálokat csináltunk amik bankkártyát is kezeltek, de mi csak egy tesztprogramot kaptunk melllé. Bár mivel ez író is... Inkább kérdezz rá.
2015. dec. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi... megtettem... talán ha valaki ezt olvassa majd...annyi hogy amennyire mondja a bolt h segít a kérdésekben annyira baszik nekem reagálni ._.
2015. dec. 22. 09:12
 5/5 acelsziv ***** válasza:
Közben én is megtudtam, hogy vannak direkt kártyanyomtatók. Transzfer fóliával dolgoznak és mocskosul drágák.
2015. dec. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!