Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Overmax touch okosóra segítség?

Overmax touch okosóra segítség?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kaptam egy Overmax Touch Okosórát.

A telefonkönyvet összebírtam kötni és hívást is tudok indítani, de az üzenetek nem látom!

Kiírta, hogy telepítsek BT Notifier-t.. le is töltöttem egy ilyen alkalmazást, de még így sem működik.

Ha valaki tud valami tanácsot, megoldást, vagy hogy melyik alkalmazást töltsem le, segítségét elfogadom'

köszönöm:):)



#óra #ünnep #touch #karácsony #okos #fontos #Overmax #okosóra #overmaxtouch #overmaxtouchokosóra
2015. dec. 20. 15:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Bekapcsol? mert akkor működik.

Nincs ilyen órám de utána jártam ezeknek..

Az első az hogy nem közölted mi nem működik, feltételezhetően nem kapcsol be mert azt jelenti hogy nem működik. Írd ki még egyszer a kérdést de pontosíts!

https://www.youtube.com/watch?v=n0vHRl1rNg0

Szerintem ez segít rajtad! :D

2015. dec. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!