Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Erről a gépről mi a véleményetek?

Erről a gépről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy nagy gép zseni, de ez mindegy is, inkább belekezdek.

Most van egy QuadCore AMD Phenom II X4 Black Edition 965, 3400 MHz processzorom, ezt nem szeretném cserélni.

Az alaplapom egy Asus M5A97 LE R2.0 amit szintén nem szeretnék cserélni, mert szerintem nem rossz.

A videokártyám egy AMD Radeon HD 6770. Ez viszont szeretném cserélni, mégpedig egy Msi GTX960 Gaming 4GB DDR5 GTX 960 GAMING 4G LE-re.

A RAM-okról nem tudok sokat, viszont annyit igen, hogy 4GB és hogy Kingmax. Ezt is cserélném, mégpedig egy Kingston 8GB DDR3 1333MHz Kit(2x4GB) HyperX Fury Black Series-re, amiről szeretnék véleményt kérni ha lehet. (mint mondtam, nem vagyok gépzseni, de nem akarok illetve, akarni akarok, de nem tudok ennyit költeni a pc-re.tudom tudom, ha jó pc-t akarok, akkor költeni is kell rá)

A tápom fogalmam sincs milyen, viszont azt is cserélném egy Corsair VS650-re (erről is ha lehet, akkor tapasztalatokat, véleményeket kérnék). És igazából ennyi. Ez így 117 090 forintra jött ki, ami még belefér a keretembe. Köszönöm előre a válaszokat!:)



2015. dec. 21. 22:43
 1/3 A kérdező kommentje:
És ha lehet, a videokártyáról is egy véleményt kérnék! :D köszönöm!
2015. dec. 21. 22:45
 2/3 doni1201 ***** válasza:

A GTX 960 helyett szerintem jobban járnál egy 4GB-os R9-380 vagy 380X -szel.

A RAM szerintem teljesen jó.

2015. dec. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Oh, zsír! Alapól is AMD párti vagyok. Köszönöm hogy ajánlottad! :D
2015. dec. 22. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!