Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Tudtok az Árwill (arwill.hu)...

NagyFeco kérdése:

Tudtok az Árwill (arwill.hu) helyett ajánlani valami jó elektronikai boltot?

Figyelt kérdés

Ma voltam az Árwill-nál és azt kívánom, hogy nyíljon inkább nemzeti dohánybolt a helyükön. Kevés ennyire pénzéhes, számító bolt tudott máig életben maradni. Mindenki messziről kerülje.


A Lomex egy jó alternatíva (lomex.hu), de ők a város szélén vannak, tudtok esetleg alternatívát ajánlani?



#elektronika #arwill #arwill.hu #lomex.hu
2015. dec. 23. 19:15
 1/5 anonim válasza:

Attól is függ, mire van szükséged, én az elektroexpresszt szoktam használni.


[link]

2015. dec. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 PGuGu válasza:
Kérdés miből, és mihez képest!!!Mert Én például IC foglalatokat nézegettem mostanában, és az Árwillnál találtam árban a legjobb ajánlatot, a kiskereskedelmi üzletek között!Olyanok is voltak akik 10X - 15X drágábban adták!!!!!!!!! Még a Lomexnél is olcsóbb volt!!! Telefonon is leellenőriztem!!Persze lehet hogy más árúval más a helyzet???...Ha a Lomex Lehel úti üzlete a város szélén van, akkor az Elektroexpressz Plusz még sokkal kijjebb van !???
2016. jan. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

lomex.hu

hestore.hu


De igazából rendelj be egyben minden szart, ami fogyóeszköz innen: farnell.hu


Aztán csak olyat kell Magyarországról, ami tényleg speciális vagy pillanatnyilag kell.

2016. jan. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 L. Roller válasza:
Na azért bolt és bolt között is van eltérés. A legrosszabb bolt a komolytalan bolt. A Mikrovill nem drága, de éppen semmije se volt amit a weboldalukról néztem ki. Aki nyákot, bordát keres és bármiféle megfelel tranyóból, diódából neki, annak nagyon jó bolt és Kékgolyónál kell leszállni.
2016. szept. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Mikroelektron. Egy házzal az Árwill mellett. :)
2017. máj. 19. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!