Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért nem ismeri fel a gépem...

CsTobi kérdése:

Miért nem ismeri fel a gépem a másik videókártyát?

Figyelt kérdés

Vásároltam egy Sapphire Radeon HD3850 512MB AGP-t és a gépem szabványos vga adapternak írja.Se drivert nem tudok telepíteni mert azt írja hogy nincsen a driverhez megfelelő ezköz.Igen letöröltem az előző videókártyám driverét mert az eleve nvidia volt.A dirvert az amd oldaláról töltöttem le de az nem volt jó.Amikor elösször próbáltam felrakni a drivert akkor windows 8.1 32bit volt és újratelepítettem a win 7 32bit re de semmi változás.A videókártyára van dugva a monitor nem is értem hogy hogyan lehet szabványos vga adapter.A videókártyára rá van dugva egy 8 pines csati szóval áramot is kap.

A konfigom:

Intel Pentium D 2mag 3ghz

2x1gb kingmax ddr ram

Asrock alaplap

és ugye a Sapphire Radeon HD3850



2015. dec. 24. 12:59
 1/1 kids123 válasza:
van PCI-csatlakozó az alaplapon? vagy próbáld meg a Biosban átállítani a megjelenítőt a videokártyára
2015. dec. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!