Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Több gomb lenyomása egy...

Mate1609 kérdése:

Több gomb lenyomása egy billentyűzeten?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Olyan billentyüzeted keresek amin le lehet nyomni minimum 3 billentyűt (pl. W+D+E) lehetőleg minnél olcsóbbat keresek. Légyszi irjatok tanácsokat vagy konkrét billenytűzetet! Láttam már "Mechanikus" billentyűzetet de nem akarok 30000 forintért billentyűzetet venni.

2015. dec. 25. 21:17
 1/5 anonim válasza:

[link]

Ezt Anti-Ghosting-nak nevezik, a fenti listáról olcsóbb kategóriában a Cougar 200k rendelkezik ilyennel.

2015. dec. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet nem értem a kérdésed!

Én rajzolás (szerkesztés) közben gyekran használok gyorsbillentyü kombinációkat (pl.: ctrl+alt+shitf+D):, de minden gond nélkül mûködik.

2015. dec. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

#2 Mivel ezek nem teljesen közeli gombok.

[link]


Próbáld meg itt, hogy neked a kérdező által is említett W+D+E gombkombináció működik-e: [link]

2015. dec. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Köszönöm!

Megértettem a problémát!

2015. dec. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segítséget anti-ghost technológiás billentyűzetet találtam! (genius kb-g255) [link]
2015. dec. 28. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!