Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Álmomban apukám megengedte...

Nicholas Sarabia kérdése:

Álmomban apukám megengedte hogy megkapjam karácsonyi ajándékomat. Az életemben pedig ellene van és nem kaptam meg! Mit jelentsen ez az egesz?

Figyelt kérdés
Karácsonyi ajándéknak kértem volna egy Apple órát, aminek a pénz 80%-át már megkerestem. Azért nem engedi meg mert 12 éves vagyok és már volt egy ipadom amit eladtam az órárt a pénz miatt. Emellet van egy iphone 5S-em telefonnak.
2015. dec. 27. 06:59
 1/1 Tejmafffia válasza:
Ez csak annyit tesz hogy szeretnéd megkapni és a tudatalattid kivetitette az álmodba amire vágysz ez horror film után sincs máshogy csak ott a félelem miatt van ez
2015. dec. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!