Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Pc összerakás alkatrészenkén....

Pc összerakás alkatrészenkén. Valaki?

Figyelt kérdés
Össze akarok rakni egy PC-t alkatrészenként zsír újanon...Nagyából konyítok hozzá de azért mégis leírná nekem valaki hogy pontosan mi hogyan kell passzoljon egymáshoz? Mert azért ha megrendelek mindent nem szeretném felét visszaküldeni mert az én hibámból nem passzol... Például az alaplap és a videokártya pci express-e meg ilyenek...

2015. dec. 27. 08:10
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem menj ide vissza kb az időben.


[link]



És próbáld meg ezt a gondolat "csontvázat" a mai kor hardvereire adaptálni..


Addig neki se láss!

2015. dec. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nos...


Kezd azzal, hogy beilleszted a IO Shield-et (ez valahogy így néz ki: [link] ) a gépház hátuljához.


Utána behelyezed az alaplapot a gépházba és rögzíted azt a csavarokkal amit a gépházhoz kaptál. ( erre vannak külön csavarok )


Figyelj arra, hogy az alaplapon már telepítve legyen a RAM illetve a CPU és annak hűtője. ( nem annyira kellemes a gépházban berakosgatni azokat )


Utána jöhet az optikai meghajtó és a merevlemezek.


Ezután rakd bele a gépházba a tápegységet és kösd őket a megfelelő helyre.


A legvégén telepítsd a VGA-t majd kösd be annak a kábeleit is.


A power, reset gombokat el ne felejtsd csatlakoztatni az alaplaphoz.


Sok sikert! :)

2015. dec. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

[link]


Itt a listákban csak a kompatibilis eszközök jelennek meg, el se tudod rontani.

2015. dec. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2015. dec. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat! Szerintetek ezt összeraknám minden passzolna?


Link: [link]

2015. dec. 30. 10:58
 6/10 anonim ***** válasza:
Lehet hogy minden passzolna de ma már AMD procit venni bizony pazarlás. Az általad kinézett procival a Pentium G3258 egy árban van (sőt egy hajszállal olcsóbb is) [link] [link] és [link] felmossa a padlót vele ráadásul a G3258-t ha akarod akkor húzni is lehet és ha húzni akarsz akkor jobb 53W-ról indulni mint 95W-ról.
2015. dec. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
És milyen procit ajánlassz max 35000-40000 ft-ig?
2015. dec. 30. 21:30
 8/10 anonim ***** válasza:
Vegyél erősebb videókártyát (vajon a GTX 960 beleférne?) és maradj a Pentium Anniversary Edition-nél amit javasoltam és húzd fel 4-4.3GHZ-re. A G3258 fantasztikus ár-érték arányú. Még egy i3-6100 is csak kicsit gyorsabb, ha húzod a G3258-ot, akkor egyáltalán nem. [link] . i5-öt meg szerintem nem kapsz 50e alatt.
2015. dec. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Jah és még azt szeretném kérdezni hogy a gameing alaplap nélkülözhető olcsobb alaplapra cserélve egy gameing pc-ből
2016. jan. 3. 11:10
 10/10 A kérdező kommentje:
???
2016. jan. 3. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!