Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Tableten az android 5.1.1...

Tableten az android 5.1.1 verziót, hogy tudom egyel Visszábbi verzióra "frissíteni"?

Figyelt kérdés
Tanuláshoz vettem és sajnos azt az app-ot nem indítja el ami kellene a tanuláshoz. Olvastam, hogy ha régebbi verziót rakok rá az androidnak akkor talán elindul.
2015. dec. 29. 12:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Tabod típusa alapján keresel rá régebbi romot. De ha ezt a típust alapjába véve ezzel adták és sose volt belőle ennél régebbi droiddal ellátott változata akkor nem fogod tudni megoldani.
2015. dec. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha találok akkor, hogy tudom megoldani?
2015. dec. 29. 20:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha találsz akkor sanszos, hogy oda lesz írva. Sajnos pontos típus ismerete nélkül nem tudok többet mondani
2015. dec. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Estar gemini ips quad core

Akkor az éjszakám azzal telik, hogy keresgélek :)

2015. dec. 29. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!