Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Tanuláshoz szeretnék zajcsilla...

Tanuláshoz szeretnék zajcsillapító fülvédőt vásárolni. Milyen jellemzők szerint érdemes választani?

Figyelt kérdés

#tanulás #fülvédő #zajcsökkentő fejhallgató
2016. jan. 2. 17:37
 1/3 TR75 ***** válasza:

Füldugó? Egy jó füldugó nagyszerűen lecsökkenti a zajt és olcsó (legalábbis az egyszerűek).

Egyik ilyen eszköztől se várd, hogy semmit nem fogsz hallani a külső zajokból, jellemzően az alacsonyabb frekvenciájú hangok jobban átszűrődnek, de nagyon hatásosan tompítják őket.

Az áruk durván 100 forinttól mondjuk 4500-ig terjed (ez utóbbi már elég komoly cucc, szűrővel meg aplikátorral meg miegyéb, pl. az ébresztő vagy a csengő hangját jobban átengedi).

2016. jan. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! Füldugót próbáltam, de nekem nagyon kényelmetlen. Ezért gondoltam a fejhallgató-szerű változatra.
2016. jan. 2. 18:23
 3/3 TR75 ***** válasza:

Füldugó és füldugó közt is van különbség, párat kipróbáltam (ilyen szivacsos fajtákat). Volt, amelyiket majdnem az agyamig felnyomtam, mert kisebb volt a többinél, volt, amelyik nem tágult vissza rendesen, volt, amelyik könnyen szakadt. Érdemes párat megpróbálni. Valóban szokni kell, mert eleinte fura, de pár alkalom után meg lehet szokni annyira, hogy nem is veszed észre.

A zárt fülvédő nem tudom, mennyire lehet kényelmes, egy zárt fejhallgatóból kiindulva valószínűleg nagy az esélye, hogy nyomni fog vagy ilyesmi.

2016. jan. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!