Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen játékok futnak el ezen...

Martontothxd kérdése:

Milyen játékok futnak el ezen az igen erős kis laptopon?

Figyelt kérdés

Processzor:Intel Core i7 820QM 8X 1733-3066 Mhz, 8Mb Gyorsítóval az egyik legerősebb i7-es processzor!

-Memória: 8Gb DDR3

-Merevlemez: Új 750Gb Seagate Momentus

-Videókártya: AMD Radeon 6370M 1GB Dedikált saját memóriával

-Kijelző: 15,6 HD Led 1366x768 Fényes

Szerintem laptopnak elég jó kis konfig. Na de azért mégis. Elbír a mai játékokkal?? Esetleg melyikek a legjobb játékok amiket ez a laptop elvisz?? Gta5 véletlen fut?? Mert egyedül a videókártya amit nem nagyon tudok megallapitani hogy milyen.. a tobbi pedig biztos h megfelel a gta5 igenyeinek.



2016. jan. 3. 20:23
 1/8 szántóvető ***** válasza:
talán a lol elfut rajta,gta5 biztos nem.nem játékra való,inkább filmnézésre,irodai munkára.
2016. jan. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Valóban jó kis gép de a videokártya kicsit kevés. Egy 2 gb-os jobb lett volna. Próbáld ki a The Saboteur-t ha gondolod én most játszottam ki. De pár hónapja játszottam ki a Crysis 3-at. Az is jó. Próbáld meg. Vagy COD 4. Multy is megy, ha tört akkor is.
2016. jan. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Black ops 3 futna?? Vagy advanced warfare??
2016. jan. 3. 21:27
 4/8 anonim ***** válasza:

Kééérleeek ugyan..... :D

Egy Mobility Gpu sosem lessz olyan mint egy Számítógép alaplapjában lévő Videó kártya

( Mobility GPU = Laptopokban elhelyezett videó kártya )

Egyébként szép konfig :)

GTA V ? nem fog menni.... ha megy is, 10-20 fps-el


amit visz :


GTA-ból a IV

Maximum Call Of Duty-ból = Black Ops 2

Need For Speed-ból a : Most Wanted 2

2016. jan. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az általad felsorolt játékok közül egyik sem.
2016. jan. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Megneztem az advanced warfare biztos h nem. De a black ops 3 igenyeinek megfelel pedig minden.. meg a videokartya is. Ugyanis maxin kell neki 1 gb videomemoria.
2016. jan. 4. 07:36
 7/8 szántóvető ***** válasza:
a videomemória nem határozza meg a vga erősségét.a tied gyengébb mint egy integrált hd gaphics névre hallgató kari, az új black ops nem fog elindulni rajta.
2016. jan. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előző válaszolóhoz. Nem fog menni.
2016. jan. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!