Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Nem tölt fel, nem kapcsol be...

Michellechannel02 kérdése:

Nem tölt fel, nem kapcsol be a táblagépem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Már egy éve ( durván kettő ) kaptam a tábla gépem egy ConCorde tab Rokee fajtát. Nagyon imádtam/imádom csak pár hónapja történt valami. Az volt h éjszaka volt és nem tudtam aludni ezért elkezdtem rajta nézni sorozatokat. Észrevettem h merül az akku 12% volt a töltő messze, gondoltam várok még egy kicsit. Rohamosan merült lefele és mire kipattantam a töltőért sajnos kikapcsolt. Akárhányszor rakom töltőre nem történik semmi, vagy esetleg egy pozícióba tölt ha erősen bele van nyomva a töltő de akkor se mindig.Mintha mozogna benne a töltö ( 5 féle töltővel próbáltam ami hozzá való) Egyszer sikerült 12 % feltölteni azóta akkor mindent leállítottam benne messenger STB mert lehet szervíz lenne a vége. De nem tudom mitörtént vele. Szerintetek mi baja?? Szervíz?? Itthon is meglehet csinálni?? vagy kuka? ( hát ezt nem szeretném :(

2016. jan. 5. 20:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem kontakthibás lett.
2016. jan. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt szervízbe megtudják csinálni??
2016. jan. 8. 21:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Meg.
2016. jan. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!