Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Help me! Wifi/Internet (?! )...

Help me! Wifi/Internet (?! ) Probléma. Egy nagyon okos infos segítene egy hozzá nem értő lánynak?

Figyelt kérdés

Hetek ota nem tudok normalisan bongeszni mert rendetlenkedik az internet vagy a wifi.Ujrainditottuk mar a routert is,de nem hasznalt.

Ma delutan 1 ota tokeletesen elneteztem a laptopomon,semmi problema nem volt.Aztan 5 perce mintha elvagtak volna a wifit.Most azt irta ki h "korlatozott".Pedig senki nem nyult semmihez!

Es altalaban ez van hogy tokeletesen megy egy pontig,aztan katasztrofa.Elofordult hogy telefonon a messenger ment de facebookot nem frissitette.

Laptopon es telefonon is van ez a problema ugyhogy nem a keszulekeimben van a hiba gondolom.A routert kene lecserelnem?

Valaki segitseeenmert megorulok es lemegy az osszes mobilnetem amig itt potyogok.:/:D


2016. jan. 6. 18:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha kábeles net, hívd a szolgáltató ügyfélszolgálatát, kiküldik a szerelőt. Nálunk az oszloptól a házig megvolt a jel, a routeren csak villogott a DSL, nem működött a wifi sem. A ház oldalán a kábel engedett el, a szigetelőszalag nem tartott. Azóta rendben működik.
2016. jan. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Állíts be egy másik csatornát a routeren!
2016. jan. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

De ez egy 10 emeletes panelház xedik emeletén van.Akkor is hivjam őket?Digi net egyébként,szerintem sok lakásba van bekötve.

Update: Most újra jó.(Volt hogy órákig nem ment)

2016. jan. 6. 18:54
 4/9 anonim ***** válasza:
Érintkezési hiba, hívd az ügyfélszolgálatot.
2016. jan. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Szerintem el lett allitva a router mert valaki hozzapiszkalt.

Van hogy azt irja ki a telefonom hogy lecsatlakoztatva.

Bementem erre a 192.168 izere. Hogy kell megnezni ezt a csatorna dolgot?:)

2016. jan. 6. 18:56
 6/9 anonim ***** válasza:

Valahol a wifi beállításainál keresd a Chanel szót!

De előtte egy programmal meg is nézhetnéd, hogy mely csatornák a terheltek. Például: Inssider.

2016. jan. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

olyat találtam hogy Channel: 6

speedtest.net-et csináltam ( mert azt ismerem :D ) :

A ping 12 , 8.39 a letöltés és 8.11 a feltöltés. Ezek jók?

2016. jan. 6. 19:11
 8/9 A kérdező kommentje:
Megint nincs wifi:((
2016. jan. 6. 22:19
 9/9 anonim ***** válasza:
Hívd már fel az ügyfélszolgálatot, szerelőt küldenek.
2016. jan. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!